Farmer Burns Beats Michigan Champion

Márton “Földműves” Burns híres ma az edző, a legendás birkózó Frank Gotch. “Földműves” Burns was a great wrestler in his own right. Burns nyerte az amerikai nehézsúlyú birkózó bajnok a jogos pankráció korában annak ellenére, hogy csak a 165 font. -Ben 1891, Burns a Iowa nehézsúlyú bajnok volt a JC. Comstock, A Michigan nehézsúlyú bajnoka.

martin-farmer-burns

Márton “Földműves” Burns a Public Domain

J. C. Comstock was coming off an impressive victory over Jack Carkeek, A Cornish Birkózás Champion Michigan. Ennek alapján a győzelem, számos sportolási férfi gondoltam Comstock tudta megverni “Földműves” Burns. Comstock, egy igazi nehézsúlyú, lenne jelentős méretű és erejű előnyt Burns.

Pénteken, Április 24, 1891, Burns és Comstock minden kiszerelt $50 fogadást kiegészítésére $50 dollár erszényt a Rock Island, A Sport Club. A $150 pénztárca volt a tét, amikor a férfi találkozott csütörtökön, Április 30, 1891. Comstock kezdett erős, de elhalványult a mérkőzés folytatódott.

A mérkőzés volt ötből három vízesés-ügy. A mérkőzés kezdődött 8:45 p.m. Comstock megnyomása Burns, de nem tudta megtartani a hatalmát a kisebb Burns. Után 19 jegyzőkönyv, Comstock sikerült végre érhetsz a Burns és dobd rá. Komoly erőfeszítéssel, Comstock préselt “A Farmer” válláról a mat az első bukása. Ez lenne az egyetlen fénypontja az Comstock.

Tíz perc után pihenés, A férfi jött vissza a második bukása. Az egyértelműen kifárasztva Comstock tartott csak öt és fél perc múlva Burns tűzött rá a front Nelson és Hammerlock.

Két perc elteltével a harmadik bukása, Comstock orra vérezni kezdett okozó orvosi leállás. Comstock vissza egy kicsit, de “Földműves” Burns szedte szét a harmadik bukása után 25 perc másik első Nelson és Hammerlock.

Comstock kísérője a kétségbeesetten próbálta fan őt, és visszaállítani egy kis energiát a testét, de ő töltötte. “Földműves” Burns megragadta sok tart, de csak az utolsó simításokat a tavaly ősszel, amikor úgy érezte, kényelmes Comstock történt. Elvette a negyedik és egyben utolsó őszi együtt $150 pénztárca 12 perc dupla armlock.

Márton “Földműves” Burns kell tetszett Rock Island, IL because he established his wrestling gym there. Többek között, he trained Frank Gotch at this facility. “Földműves” Burns volna birkózni tíz évvel korábban lett főállású edző. Sok birkózók voltak boldog, hogy a tehetséges “Földműves” visszavonul.

You can leave a comment or ask a question about this or any post on my Facebook oldal és Twitter profil.